Data publikacji:

Sekret treningu Ewy Chodakowskiej

Autor: Sylwia Stwora

Przebojem wdarła się do życia wielu Polek, stając się ich osobistą, domową trenerką, która skutecznie motywuje do osiągnięcia celu w postaci szczupłej sylwetki. Ewa Chodakowska zdołała ruszyć z foteli tysiące kobiet i zarazić je pasją do wysiłku fizycznego – jaki jest sekret jej treningu?

Boom na ćwiczenia Ewy Chodakowskiej zapoczątkowały płyty z autorskimi treningami instruktorki fitness, dołączanymi do miesięcznika Shape, które z biegiem czasu zaczęły znikać z półek z prasą niczym świeże bułeczki. Podobnie wygląda sytuacja z debiutancką książką trenerki-killerki „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”, zawierającą rozpiski treningów i jadłospisów, z opisem jak przygotować daną potrawę, na okres 30 dni. Nie brakuje również wskazówek i rad autorki.

Więcej

Co sprawiło, że drobna, energiczna i pełna optymizmu blondynka z ciałem będącym marzeniem dla wielu kobiet zyskała takie rzesze zwolenniczek, które chętnie poddają się jej reżimowi treningowemu? Chodakowska połączyła ćwiczenia aerobowe z tymi o charakterze wysmuklającym oraz wzmacniającym mięśnie. Szczególny nacisk kładzie na mięśnie brzucha i kontrolowanie ich w trakcie oddychania, co pozwala utrzymać ich odpowiednie napięcie. Trening nie trwa długo, jest to 30 minut wysiłku, jednak organizm pracuje na pełnych obrotach z podziałem ćwiczeń na konkretną liczbę powtórzeń i serii. Ma być krótko, ale bardzo intensywnie i interwałowo, czyli w zmiennym tempie. Niezwykle ważna jest regularność – ćwiczenia należy wykonywać 3 razy w tygodniu.

Zdaniem Chodakowskiej, w ten sposób wyzwalamy produkcję sporej ilości endorfin, czyli tzw. hormonów szczęścia. A właśnie bycie szczęśliwą i zarażanie nim innych jest najważniejszą domeną instruktorki. Proponowana forma treningów pozwala też szybko pozbyć się zbędnych kilogramów i zyskać smukłą, ładnie wyrzeźbioną sylwetkę. Efektywność treningu Ewy Chodakowskiej jest nierozerwalnie związana z dietą. Popularna instruktorka stara się jeść regularnie, unika produktów przetworzonych i instant.

https://avrora-trans.com/services/ukraine

Лечение заболеваний мочеполовой системы

http://via-generici.com/comprare/stop-ejac-dapoxetin