Data publikacji:

Sportowy prezent na Dzień Ojca - 6 pomysłów

Autor: Joanna Stanuch

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na Dzień Ojca? Spokojnie – zostało jeszcze sporo czasu na to, aby znaleźć dla ukochanego taty upominek idealny. Tym razem jednak, zamiast kubka z imieniem czy innego, przewidywalnego gadżetu podaruj mu coś praktycznego. Jeśli twój tata jest aktywny fizycznie, dobór dobrego prezentu wcale nie powinien być trudny. Sprawdź kilka naszych propozycji!

Prezent dla taty dbającego o mięśnie

Jeśli twój tata lubi dbać o swoją muskulaturę, jednak brak mu czasu na regularne odwiedzanie siłowni, podaruj mu dobrej jakości hantle. Dzięki temu, będzie mógł trenować w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Takim prezentem na Dzień Ojca bez wątpienia będzie się chwalił!

Hantle bitumiczne 2x20kg - 103,00 zł

Coś praktycznego do przechowywania

Chodzi rzecz jasna o pojemną i wygodną torbę sportową. Niezależnie od tego, jaką dyscyplinę uprawia obdarowywany, taki prezent dla taty bez wątpienia okaże się czymś praktycznym i nie wyląduje nieużywany w zakamarkach szafy.

Torba sportowa plecak Team Travel Performance 75 Adidas -  379,00 zł

Upominek dla taty – biegacza

Jeśli twój ojciec pasjonuje się joggingiem, spektrum możliwych prezentów jest naprawdę szerokie. Upominkiem, który z pewnością go ucieszy okaże się odzież sportowa – każdy z aktywnych biegaczy wie, że tego nigdy za wiele! Podaruj mu więc wygodne spodnie, termoaktywną koszulkę, lub wygodne buty.

Smartband monitorujący aktywność

To kolejny z gadżetów, który okaże się trafiony w przypadku większości sportów. Dobrej jakości smartband będzie kontrolował uzyskiwane efekty, a także pozwoli np. na sprawdzenie połączeń i wiadomości. To bezapelacyjnie doskonały prezent dla ojca – gadżeciarza.

Tomtom Smartband Monitor Aktywności Touch L - od 379,00 zł

Sportowo – książkowy prezent na Dzień Taty

Po wykonanym treningu warto się zrelaksować, na przykład przy dobrej literaturze. Miłośnik sportu z pewnością ucieszy się, gdy w swoim dniu otrzyma upominek w postaci książki poświęconej aktywności fizycznej.

A co z tatą – kolarzem?

Nie można nie wspomnieć także o ojcach, którzy wprost uwielbiają rowerowe wycieczki. Nowy licznik do roweru, siodełko, a może błotniki? Po prostu dowiedz się, czego aktualnie twój tata potrzebuje najbardziej!

Sti Licznik Rowerowy Do Roweru Bezprzewodowy Wodoodporny - od 33,02 zł

Macie już pomysł na prezent dla taty? Pochwalcie się, co planujecie! :)

купить виагру через интернет в украине

effet viagra

расчет системы автополива