Data publikacji:

Szybki trening z bosu

Autor: Sylwia Stwora

Przez jednych traktowany jest jako sposób na rzeźbienie mięśni i pozbycie się zbędnych kilogramów, inni wykorzystują go do pracy nad kondycją i siłą, a dla sporej grupy stanowi idealny przyrząd do pracy nad równowagą i wadami postawy. Bosu, czyli dwustronne urządzenie stanowiące połączenie stepu i piłki gimnastycznej, umożliwia osiągnięcie tego wszystkiego zarówno w klubie fitness, jak i w domowym zaciszu czy na świeżym powietrzu.

Nasz szybki trening z bosu zaczynamy od 3 minut wbiegania i zbiegania z przyrządu. Następnie stań na bosu i przez 2 minuty wykonuj skip A, czyli bieg w miejscu z unoszeniem kolan jak najbliżej klatki piersiowej. Stojąc na wypukłej części bosu lewą nogą zrób wypad w tył – w tym czasie prawa pozostaje na urządzeniu i zgina się w momencie robienia wypadu. Wróć do pozycji wyjściowej i zrób wypad na prawą nogę. Wykonaj po 15 powtórzeń na każdą stronę. Aby było trudniej, możesz wykorzystać piłkę rehabilitacyjną i w momencie robienia wypadu, unoś piłkę i wykonuj skręt w bok.

Stań w rozkroku nad urządzeniem tak, aby stopy znajdowały się jak najbliżej jego brzegów. Wskakuj obunóż na bosu, a następnie schodź najpierw lewą, a potem prawą nogą. Powtórz 30 razy. Przysiady to idealne ćwiczenie aktywujące mięśnie brzucha, pleców i pośladków, a także pomagające popracować nad ładnym zarysem nóg, zwłaszcza ud. Stań na przyrządzie i schodź w dół aż kolana znajdą się pod kątem prostym. Pamiętaj o prostych plecach i rękach wyprostowanych w łokciach uniesionych na wysokość klatki piersiowej.

Połóż się na bosu na lewym boku, ręce połóż na głowie. Wyprostowane w kolanach nogi i tułów mają znajdować się w jednej linii. Unoś ramiona i korpus w górę, wytrzymaj 3 sekundy i opuść tułów. Powtórz 15 razy i zmień stronę. Połóż się na bosu na plecach, nogi proste kolanach unieś nad podłogę, ręce spleć z tyłu głowy. Unieś tułów do góry i naprzemiennie skręcaj się na lewą stronę, jednocześnie zginając prawą nogę w kolanie (lewy łokieć ma dotykać prawego kolana) lub na prawą stronę równocześnie zginając lewą nogę.

Cały trening zakończ unoszeniem bioder. Połóż się na podłodze tak, aby oprzeć ciało na przedramionach ułożonych na bosu. Nogi złącz w kolanach i wyprostuj. Napinając mięśnie brzucha, unoś biodra, wytrzymaj w górze 15 sekund i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz 10 razy.

http://danabol-in.com

Узнайте про классный портал , он рассказывает про секс куклы с алиэкспресс https://topobzor.info/seks-kukly-s-alijekspress-–-vybor-i-pokupka/
У нашей организации популярный web-сайт , он рассказывает про Doogee Shoot 1 обзор https://topobzor.info/doogee-shoot-1/