Data publikacji:

Tonique – nowy sposób na jędrną pupę

Autor: Sylwia Stwora

Kształt Twojej pupy i nóg spędza Ci sen z powiek? Jeśli nie boisz się zmęczyć i poczuć jak pracują mięśnie nie tylko w strategicznych miejscach, postaw na system treningowy Tonique.

Za metodą treningową, która ma przywrócić Twoim pośladkom jędrność, nogom nadać smukłą linię, pomóc spalić tłuszcz i wyrzeźbić nie tylko dolne partie ciała, ale także brzuch, klatkę piersiową oraz ramiona kryje się Sylwia Wiesenberg, instruktorka fitnessu pochodząca z Polski, a mieszkająca w Nowym Yorku. Tonique to 2-godzinne, niezwykle intensywne zajęcia, które pozwalają spalić spore ilości kalorii. Łączą w sobie elementy tańca, gimnastyki, a także czerpią inspirację z biegania i narciarstwa.

Składają się z trzech części – kilkuminutowej rozgrzewki, części głównej, która trwa 90 minut oraz dynamicznego rozciągania. We właściwej fazie treningu Tonique zaczynasz od serii ćwiczeń robionych na jedną nogę, która trwa 20-30 minut. W tym czasie każde należy powtórzyć 30-40 razy. Potem przechodzisz do klatki piersiowej, brzucha, pleców i rąk, aby ponownie wykonać serię ćwiczeń na drugą nogę. Przede wszystkim są to dynamiczne wykroki, wymachy, skłony i skoki. Dużo pracy wymaga utrzymanie równowagi. Wykorzystujesz głównie obciążenie własnego ciała, ale do niektórych ćwiczeń będą potrzebne hantle.

Jednak Tonique to nie tylko ćwiczenia. To również odpowiednia dieta oparta na nieprzetworzonych produktach, warzywach, owocach, rybach, orzechach i kaszach oraz właściwie podejście psychologiczne, czyli budowanie poczucia własnej wartości i motywowanie się do bycia fit.

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie Sylwii, sięgnij np. po płytę DVD „Tonique Born To Move”, która jest dostępna zarówno w angielskiej, jak i polskiej wersji językowej lub skorzystaj z filmików prezentujących kilka ćwiczeń na kanale YouTube instruktorki fitness.

viagra générique prix

steroid-pharm.com

medicaments-24.net