Data publikacji:

Torebka rowerzystki: co ze sobą zabrać?

Autor: Paulina

Wiosna już puka do naszych drzwi. Wiele z Was szuka zapewne sposobu na włączenie aktywności fizycznej do swojej codziennej rutyny. Radzimy Wam przesiadkę na rower. Jeżeli planujesz regularnie dojeżdżać nim do szkoły czy pracy, to musisz pamiętać o wyposażeniu. Podpowiadamy, jak powinna wyglądać torebka rowerzystki.

Więcej

Rower jest wspaniałym środkiem transportu i szybko się przekonasz, jak wygodnym. Z jednośladem nie straszne Ci korki, spóźniony tramwaj czy brak miejsc parkingowych. Regularne dojazdy wiążą się z koniecznością bardziej świadomego podejściem do jazdy i swojego środka transportu. Poza tym warto też pamiętać o kilku gadżetach, które zapewnią Ci komfort po zejściu z siodełka.

1. Multitool

Podczas jazdy mogą zdarzyć się mniejsze i większe awarie. Wielofunkcyjny klucz pozwoli Ci zaradzić, gdy pojawią się luzy na łączeniach lub coś podejrzanie zacznie skrzypieć.

Więcej

2. Rękawiczki

Spadł Ci łańcuch? Dzień wcześniej padał deszcz, a Ciebie, jak na złość, złapała drobna usterka? Zapakuj do torebki rękawiczki - z nimi nie będziesz się martwić o trudne do zmycia plamy (nie wypada w pracy straszyć brudnymi dłońmi).

3. Odblaski

Bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne. Pamiętaj, by zawsze mieć ze sobą odblaskową kamizelkę i opaski. Dzięki nim po zmroku będziesz widoczna dla pozostałych członków ruchu.

Niektóre z akcesoriów, które warto wozić w torebce rowerzystki

1. Pompka rowerowa

Więcej

4. Pompka rowerowa i łatki do dętki

Bez pompki ani rusz. Jazda kilka kilometrów z "kapciem" na długo zniechęci Cię do jazdy na rowerze. Zainwestuj również w zestaw naprawczy: łatki do dętki uratują Cię z opresji, gdy niefortunnie najedziesz na odłamki szkła.

5. Buty na zmianę/strój na przebranie

Wiadomo, że jazda na rowerze wymaga wygodnego obuwia. Jeśli nie chcesz zniszczyć swoich eleganckich szpilek (lub spowodować wypadku), to wrzuć je do torebki, a na nogi ubierz buty sportowe. Możesz także pomyśleć o zmianie stroju z właściwego na sportowy.

6. Dezodorant i kosmetyki do makijażu

Po dotarciu do celu możesz chcieć się odświeżyć. Zapakuj kosmetyczkę z podstawowymi akcesoriami do makijażu.

Jeśli nie straszne Ci żadne naprawy i jesteś bardziej zaawansowaną rowerzystką, to możesz rozważyć rozszerzenie swojego zestawu. Wskazówki na ten temat znajdziesz TUTAJ.

https://pills24.com.ua

виагра дешево

препараты усиливающие потенцию для мужчин