Data publikacji:

Trening na płaski brzuch z Tiffany Rothe

Autor: Sylwia Stwora

Jak co roku obiecujesz sobie, że przed sezonem bikini pozbędziesz się spędzających sen z powiek fałdek? Doskonale pomoże Ci w tym trening na płaski brzuch z Tiffany Rothe.

Pochodząca z Kalifornii instruktorka fitness zmobilizowała do walki z niesfornymi boczkami nie tylko Amerykanki, ale również kobiety z całego świata. Jej 10-minutowe programy treningowe pomagają w rzeźbieniu newralgicznych części ciała, ale nie brakuje również ćwiczeń skupionych na pracy nad całą sylwetką.

Trening na seksowny i płaski brzuch zaczyna się od siadu na macie. Nogi zgięte w kolanach, ręce wyprostowane w łokciach wyciągnij przed siebie. Następnie, napinając mięśnie brzucha, powoli opuszczaj tułów do tyłu (nie odrywając stóp od podłoża) aż położysz się na podłodze. Wróć w górę. Powtórz 15 razy.

Po ostatnim powtórzeniu zatrzymaj tułów w połowie fazy powrotnej. W tej pozycji oderwij lewą nogę od podłoża i unieś ją w górę prostując w kolanie, a potem dołóż prawą nogę. Wytrzymaj 10-15 sekund i opuść nogi, a następnie tułów. W leżeniu przyciągaj złączone nogi do klatki piersiowej i opuszczaj je, ale zatrzymując kilka centymetrów nad podłogą. Ręce przez całe ćwiczenie leżą blisko tułowia. Powtórz 10-15 razy.

Przy ostatnim razie zatrzymaj nogi w górze i zacznij pompować, czyli wykonywać szybkie i krótkie ruchy jak przy brzuszkach – ręce cały czas proste, wyciągnięte przed siebie. Po 15 powtórzeniach połóż tułów na podłożu, a nogi wyprostuj w kolanach i unieś jak najwyżej. Proste ramiona ustaw przed sobą. Następnie nogi lekko odchyl w kierunku ziemi, a ręce przełóż za głowę, ale zatrzymaj je w powietrzu. Ciało ma być ułożone w szeroką literę U. Ważne jest, abyś się nie ruszała. Wytrzymaj 30 sekund.

Na koniec spleć ręce pod kolanami i przyciągnij nogi do klatki piersiowej. Zacznij wykonywać w miarę obszerne krążenia najpierw w lewą, a następnie prawą stronę.

www.start-sport.com.ua

Купить Женский возбудитель