Data publikacji:

Trening według Jillian Michaels

Autor: Sylwia Stwora

Codziennie wystarczy poświęcić pół godziny na wysiłek fizyczny, aby cieszyć się ładnie wyrzeźbioną sylwetką. W walce o upragnione kształty z pomocą może przyjść Jillian Michaels, która opracowała wiele programów treningowych poprawiających zarówno wygląd całego ciała, jak i skupiających się na konkretnych jego partiach.

Na koncie popularnej trenerki personalnej z USA, w Polsce znanej m.in. reality show „The Biggest Loser”, znajduje się 15 płyt DVD z programami treningowymi opracowanymi na okres 30, 90 dni lub kilku- do kilkunastu tygodni , ale również z pojedynczymi zestawami ćwiczeń. Dużym uznaniem cieszy się „30 Day Shared”, czyli miesięczny plan ćwiczeń o charakterze interwałowym. Trenować należy codziennie, nieprzerwanie przez 30 minut. Program składa się z 3 poziomów, z czego każdy trwa 10 dni. Każdy level różni się stopniem trudności, ale opiera się o tę samą zasadę – po rozgrzewce następuje faza 3-2-1, czyli 3 minut ćwiczeń siłowych, np. pompek, 2 minut treningu kardio, np. pajacyki, bieg w miejscu oraz minuty brzuszków. Podczas każdych zajęć wykonujesz 3 obwody. Do ćwiczeń potrzebna jest mata i hantle (w zależności od stopnia zaawansowania 1-2,5 kg).

Druga propozycja Jillian to „Ripped in 30”, czyli 30-dniowy plan treningowy, w którym wykorzystuje się 4 półgodzinne wideo, zmieniane co 6 dni. Między cyklami należy zrobić dzień odpoczynku. Jeden trening składa się z rozgrzewki, 3 układów ćwiczeń trwających po 6 minut oraz fazy cooldown.

Jeśli zależy Ci na szczupłej talii i płaskim brzuchu postaw na „6 weeks 6 pack”, czyli 6-tygodniowy plan skupiający się na mięśniach tej partii ciała. Ćwiczenia podzielone są na dwa 35-minutowe filmiki. Trening z jednego wideo należy powtarzać przez 3 tygodnie. Alternatywą może być „Killer ABS”, który dzieli się na 3 poziomy. Każdemu przyporządkowany jest prawie półgodzinny filmik. Przechodzenie na wyższy poziom jest sprawą indywidualną.

Z kolei, gdy Twoim utrapieniem są dolne partie ciała, czyli pośladki, biodra i nogi, ćwicz z Jillian zgodnie z programem „Killer buns and tights”. Trzy wideo trwające ok. 45 minut zawierają treningi od poziomu początkującego do fazy zaawansowanej.

Aby ćwiczyć z Jillian Michaels można zainwestować w płytę DVD z interesującym Cię programem treningowym lub skorzystać z darmowych filmików dostępnych na YouTube, prezentujących fragmenty lub pełne plany ćwiczeń autorstwa amerykańskiej trenerki personalnej.

сиалис софт купить

Нашел в интернете авторитетный сайт , он рассказывает про Левитра 40 мг https://cialis-viagra.com.ua/levitra-vardenafil/levitra-40-mg/
еще по теме chemtest.com.ua