Data publikacji:

Trilo Chi - dynamiczny trening mentalny

Autor: Sylwia Stwora

Łączy w sobie dynamikę zajęć fitness i spokój oraz poszukiwanie równowagi między umysłem, ciałem a emocjami i wyciszenie znane z jogi. Trilo Chi doskonale sprawdzi się zarówno jako trening relaksacyjny, jak i pomoże wymodelować sylwetkę.

Pomysłodawczynią Trilo Chi, jednej z odmian zajęć określanych jako BodyMind, jest Lucia Schmidt, która tworząc innowacyjny trening inspirowała się wschodnią filozofią, głównie opartą na energii życiowej Chi oraz fitnessem. To połączenie sprawiło, że Trilo Chi jest programem treningowym, który nie tylko uczy prawidłowego oddychania, pozwala się odstresować oraz znaleźć harmonię w życiu, ale także wspomaga pracę nad prawidłową postawą poprzez wzmocnienie mięśni grzbietu. Dodatkowo, regularne treningi pomagają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha, który staje się płaski.

W trakcie zajęć Trilo Chi wykorzystywane są elementy charakterystyczne dla Tai Chi, Qi Gonhg, Hatha Jogi, a także metody stosowane w czasie pilatesu i stretchingu. Nie brakuje także ćwiczeń wykorzystywanych przez szkoły kręgosłupa. Całość uzupełnia odpowiednia, pobudzająca zmysły muzyka.

Program Lucii Schmidt składa się z trzech części – Chi Flow Motion, Power Chi oraz Chi Joga. Pierwsza część skupia się na prawidłowym oddychaniu i odprężających, pełnych harmonii ruchach. Power Chi opiera się na dynamicznej pracy nad ciałem mającej pobudzić krążenie, poprawić koncentrację i koordynację ruchową oraz dodać pewności siebie. Natomiast Chi Joga łączy jogę, pilates i stetching. Na koniec zajęć przychodzi czas na relaksację.

для женщин виагра

danabol-in.com

виагра таблетки для мужчин цена в аптеке