Data publikacji:

ViPR – nowy styl ćwiczeń

Autor: Paulina

ViPR – co to takiego? Vitality Performance Reconditioning, czyli zestaw ćwiczeń z pomocą gumowej rury, dzięki któremu zaangażujemy wszystkie partie ciała w zdrową aktywność. Zobaczcie, jak ćwiczyć przy użyciu ViPR i wzmacniać swoją kondycję – naprawdę warto!

ViPR to gumowa rura, która waży od 4 do 20 kg. W zależności od etapu treningu, możemy dobierać odpowiedni ciężar. Jest wykonany z gumy, co zapewnia bezpieczeństwo osobie trenującej. Dlatego możemy go używać bez obaw w różnych sytuacjach i miejscach (od sali fitness po aktywność na świeżym powietrzu, np. w parku).

Wykroki i unoszenie ramion

Chwyć VIPR za uchwyty, ustaw się rozkroku. Najpierw zrób wykrok lewą nogą, unosząc jednocześnie tubę wyprostowanymi rękami, na wysokość swojej klatki piersiowej (tak aby VIPR znalazł się w pozycji równoległej do podłogi). Powtórz ćwiczenie z wykrokiem z prawej nogi.

Martwy ciąg

Połóż tubę poziomo na podłodze. Rozstaw stopy na szerokości bioder, pochyl się i chwyć tubę. Wyprostuj się i wypchnij biodra do przodu. Schodząc w dół, utrzymuj proste plecy i cofaj biodra - powinnaś czuć mięsień dwugłowy (tył uda) i pośladki.

Źródło: Men's Health

Przeciąganie tuby pod klatką piersiową

Oprzyj się rękami o podłogę, tubę wsuń poziomo pod klatkę piersiową. Chwyć prawą ręką lewy uchwyt tuby i przeciągnij ją maksymalnie w prawą stronę. Powtórz ćwiczenie w drugą stronę. Kontynuuj przez 30 sekund.

Źródło: www.self.com

Hak

Rozstaw stopy na szerokości barków, chwyć ViPR-a opierając go na udach. Następnie zrób wykrok prawą nogą do przodu, jednocześnie zarzucając tubę na lewe ramię (tak, aby lewy jej koniec znalazł oparcie na lewym ramieniu). Powtarzaj przez 15 sekund. Następnie wróć do pozycji wyjściowej i zrób wykrok lewej nogi, zarzucając tubę na prawe ramię.

Przede wszystkim ruch

на сайте biceps-ua.com

У нашей организации интересный веб портал со статьями про спортивные витамины спортивные витамины
https://cialis-viagra.com.ua