Data publikacji:

Wczasy odchudzające – czy to się opłaca?

Autor: Sylwia Stwora

Od dłuższego czasu zrzucasz zbędne kilogramy na własną rękę, ale brak zadowalających efektów sprawia, że coraz częściej myślisz o tym, aby wybrać się na wczasy odchudzające? Musisz liczyć się z tym, że to dość droga inwestycja, która przyniesie korzyści dopiero wówczas, gdy na stałe zmienisz swoje podejście do odżywiania i aktywności fizycznej.

Przede wszystkim, obecnie oferowane wczasy odchudzające to nie tylko mordercza walka z samym sobą skupiona na spożywaniu posiłków, które dostarczają nie więcej niż 1000-1200 kcal w ciągu dnia. Turnusy łączą w sobie dietę z aktywnością fizyczną i zabiegami upiększającymi oraz masażami. Przy okazji pozwalasz sobie na pobyt w atrakcyjnym miejscu, możliwość odpoczynku od codziennych spraw i nabranie nowych pokładów energii przed czekającymi na Ciebie wyzwaniami. Dwie rzeczy są pewne – nie będziesz się nudzić, a z Twojego portfela może zniknąć od 800 do nawet 3000 zł (w zależności od długości wyjazdu oraz pakietu, który wybierzesz).

Jeśli chodzi o korzyści dla sylwetki, nie spodziewaj się, że po 7 czy 14 dniach zrzucisz cały nadbagaż, zwłaszcza gdy wynosi on kilkanaście czy kilkadziesiąt kilogramów. Wprawdzie na pewno zauważysz pozytywne zmiany w swoim wyglądzie, w tym również niższy wynik na wadze. Jednak pamiętaj, że szybka utrata kilogramów w krótkim czasie to prosta droga do efektu jo-jo, a ten niestety może zniweczyć pozytywne efekty, jakie przyniosły wczasy odchudzające. Jak zatem najlepiej traktować wyjazd ukierunkowany na walkę z nadwagą? Głównie jako dobry wstęp do zmiany trybu życia.

Wczasy odchudzające to doskonałe źródło wiedzy na temat tego, jak powinny wyglądać Twoje nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczna na co dzień. Pod okiem specjalistów prowadzących zarówno konsultacje indywidualne, jak i wykłady czy spotkania, będziesz miała szansę dobrać dietę skrojoną na miarę Twoich potrzeb oraz poznać skuteczne sposoby na pozbycie się nadwagi, utrzymanie szczupłej sylwetki oraz cieszenie się dobrym zdrowiem. Będziesz mogła wypróbować szereg form sportowych i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim celom, a także temperamentowi. Poznasz ćwiczenia ukierunkowane na pracę odpowiednich partii mięśni, które z powodzeniem będziesz mogła kontynuować samodzielnie w domu. Skorzystasz też z masaży i zabiegów pielęgnacyjnych (leczniczych czy kosmetycznych), co pozwoli Ci przestać kojarzyć odchudzanie tylko i wyłącznie z wyrzeczeniami.

www.steroid.in.ua/products/sustanon-radzhaj

steroid-pharm.com/xanodrol-oxandrolone.html

steroid-pharm.com