Data publikacji:

Właściwości kosmetyczne błękitnej algi

Autor: Renata Zielezinska

Błękitna alga to unikalny składnik o wielu właściwościach kosmetycznych. Nie tylko dogłębnie nawilża skórę, ale także pobudza syntezę kolagenu i działa ochronnie. Błękitna alga zawiera wiele aminokwasów, minerałów, protein i witamin, które odpowiadają za doskonałą kondycję skóry.

Algi błękitne głęboko nawilżają oraz chronią przed starzeniem skóry i stresem oksydacyjnym. Pobudzają naturalne procesy fotoochrony. Wzmacniają odporność skóry oraz usprawniają działanie naczyń krwionośnych.

Znajduje ona zastosowanie jako składnik kosmetyków nawilżających, odżywczych, anti-aging o działaniu pojędrniającym.

Znalazłam 3 kosmetyki z algą błękitną. Pierwszy z nich to odżywczy krem intensywnie nawilżający do cery normalnej i suchej Hydro Algi Błękitne marki AA. Kosmetyk nie tylko głęboko i długotrwale nawilża, ale także odżywia i regeneruje skórę. Ekspresowo się wchłania, przywraca komfort i uczucie świeżości.

Drugi to hydro-żel do mycia ciała Algi Błękitne z linii Hydro Essence firmy Aa Oceanic. Żel peelingujący jest przeznaczony do cery suchej. Kusi przyjemnym zapachem, dobrze oczyszcza oraz pozostawia gładką i miękką skórę. W recepturze kosmetyku połączono wyjątkowe pielęgnacyjne działanie składników aktywnych takich jak: algi błękitne, ekstrakt z kwiatu lotosu, drobinki peelingujące oraz dermo Comfort System 24h.

1. Lirene Ultra Nawilżający Płyn Micelarny z Błękitną Algą

2. Aa Hydro Algi Błękitne Krem Odżywczy Intensywnie Nawilżający Cera Sucha/Normalna

3. Oceanic Aa Hydro Essence: Algi Błękitne — Hydro-Żel Do Mycia Ciała

Trzecim kosmetykiem z Błękitną Algą jest ultra nawilżający płyn micelarny od Lirene. Doskonale oczyszcza i usuwa makijaż, odświeża oraz nawilża. Wygładza, pojędrnia i zapewnia intensywną pielęgnację.

www.steroid-pharm.com

www.steroid-pharm.com

were to buy anabolic steroids