Data publikacji:

Wydarzenia: STAR FITNESS EVENT 2014 – spinning maraton

Autor: Sylwia Stwora

Prawdziwa gratka czeka na fanów spinningu w sobotę, 13 września, w poznańskiej Sali Ziemi MTP. Przez 6 godzin będą mogli oni zweryfikować swoje umiejętności i kondycję w jeździe na stacjonarnych rowerach. Co warto wiedzieć o STAR FITNESS EVENT 2014?

Tegoroczny maraton spinning to już siódma odsłona imprezy organizowanej przez firmę Star Fitness. Pierwsza edycja – Spinning Weekend Event odbyła się w Łomiankach, a kolejny maraton miał miejsce w nadmorskim Mielnie. Tym razem w evencie w Poznaniu będzie mogło wziąć udział ponad 400 miłośników jazdy na specjalnym, stacjonarnym rowerze wyposażonym w jedno przednie koło zwane zamachowym.

STAR FITNESS EVENT 2014 potrwa 6 godzin i będzie podzielony na trzy bloki, każdy po 2 godziny, zróżnicowane pod względem intensywności i trudności. Impreza rozpoczyna się o 17.00. Pierwszą godzinę poprowadzi Sylwia Czepiżak w parze z Maciejem Pordąbem, natomiast drugą – Sandro Morelli, triathlonista i Senior Master Instruktor programu Spinning. Blok trwający od 19.00-21.00 otworzy Konrad Zieliński posiadający licencję instruktora od 2009 roku. W drugiej godzinie maratończycy będą mieli okazję sprawdzić się pod okiem brytyjskiej instruktorki Sarah Morelli, która ze spinningiem związana jest od 1999 roku. Trzeci blok zacznie ponownie Sandro Morelli, a spinningowe zmagania zakończy jazda zgodnie z programem Iwony Stanek i Jarka Witka – od 21.00 do 22.00. Uwieńczeniem eventu będzie Pasta Party, czyli posiłek z makaronem oraz After Party, które rozpoczną się około północy.

Udział w STAR FITNESS EVENT 2014 jest płatny. Decydując się na uczestnictwo w jednym bloku, trzeba zapłacić 90 zł. Przy 4 godzinach jazdy koszt wynosi 160 zł, a osoby, które będą chciały przejechać cały maraton muszą wnieść opłatę w wysokości 210 zł.

https://h-school.kiev.ua

www.proffitness.com.ua