Data publikacji:

Zakupy przez internet: sprawdź, dlaczego warto!

Autor: Joanna Stanuch

Statystyki wskazują, że coraz więcej Polaków decyduje się na zakupy przez internet. Co sprawia, że są tak popularne? I jak robić je bezpiecznie? Dowiedz się, jak i dlaczego warto czerpać przyjemność z zakupów on-line.

Zakupy w sieci, czyli bonus do komunikacji

Choć internet wciąż pozostaje przede wszystkim środkiem łączności, nie da się ukryć, że na przestrzeni lat jego zastosowania znacznie się poszerzyły. Można nawet uznać, że zagarnia sobie dziedziny życia, które do pewnego momentu odbywały się tylko poza nim. Zakupy on-line są tego doskonałym przykładem. Bo czy jeszcze 15, 20 lat temu pomyślałbyś, że ubrania, nowy komputer czy prezent dla dziecka możesz kupić w zaledwie kilka chwil nie ruszając się z fotela?

W zakupach on-line króluje moda

Badania jednoznacznie wskazują, że na całym świecie ludzie przez internet najchętniej kupują odzież. Miejsce zaraz za nią zajmują książki, a następnie kosmetyki, sprzęt sportowy oraz telefony komórkowe. Coraz więcej osób decyduje się również na zakup sprzętów AGD i RTV za pośrednictwem internetu. Takie tendencje powodują, że praktycznie każdy sprzedawca - niezależnie od oferowanego towaru - musi dziś umożliwiać klientowi kupno on-line.

Dlaczego wybieramy zakupy w sieci?

Co stoi za tym, że lwia część internautów kupuje przez internet telefony, ulubione komiksy, czy szczoteczki do zębów? Zakupy przez internet mają sporo zalet!

 • Masz dostęp do praktycznie nieograniczonej ilości produktów różnych marek,
 • Z łatwością nabędziesz produkty zagraniczne,
 • Oszczędzasz czas,
 • Oszczędzasz pieniądze - w końcu sklep internetowy nie musi opłacać pracowników i czynszu, a zatem produkty są zwykle tańsze,
 • Zakupy mogą być bardziej przemyślane - możesz spokojnie zapoznać się z opiniami innych internautów na temat produktu, nie ryzykując zakupu w afekcie,
 • Nie stoisz w kolejkach,
 • Zakupy trafiają prosto pod twoje drzwi.
 • Bezpieczne zakupy w sieci, czyli jakie?

  Aby zakupy przez internet mogły cieszyć, muszą być bezpieczne. Przed każdym zakupem sprawdzaj wiarygodność sklepu i opinie jego dotychczasowych klientów. Dobrze jest również korzystać z porównywarek cen, które pomogą ci wyselekcjonować odpowiednie sklepy i rzecz jasna - najbardziej atrakcyjne oferty.

  Kupowanie kosmetyków w sieci. Warto?

  Nieraz wspominałam, że jestem wielką zwolenniczką kupowania kosmetyków przez internet. Szczerze mówiąc, dziś robię to tylko w taki sposób. Kupując w stacjonarnym sklepie my- kobiety - jesteśmy narażone na spontaniczny zakup wielu rzeczy, które nie są nam wcale potrzebne. Za największy atut zakupów w sieci uważam więc to, że moje decyzje są zawsze przemyślane.

 • W sieci kupuję wyłącznie to, czego aktualnie potrzebuję, dzięki czemu oszczędzam. Zauważyłam też, że w drogeriach stacjonarnych niektóre produkty mogą być nawet trzykrotnie (o zgrozo) droższe!
 • Po drugie, kupując kosmetyki on-line nie ryzykujesz, że ktoś wkładał palce do twojego cienia do powiek, czy otwierał tusz do rzęs. Produkty najczęściej pochodzą z magazynów, gdzie są odpowiednio zabezpieczone, a ty masz szczęście być ich pierwszą i jedyną użytkowniczką.
 • Warto mieć ulubioną, zaufaną drogerię internetową. Jako stała klientka, możesz zyskać wiele, atrakcyjnych udogodnień, jak chociażby zniżki i gratisy.
 • Chcesz nagrodzić swoją ulubioną drogerię internetową  za przyjemne i bezpieczne zakupy w internecie? Weź udział w konkursie, zagłosuj i zgarnij atrakcyjne nagrody!

  www.adulttorrent.org/details/g_mes_home_delivery_cock_natsuki

  www.cialis-viagra.com.ua

  animo pron