Data publikacji:

Zestaw 5 ćwiczeń na plaży

Autor: Sylwia Stwora

Piasek, woda i bezchmurne niebo sprzyjają błogiemu lenistwu, jednak czasem warto podnieść się z koca, aby nie okazało się, że oprócz niezapomnianych wspomnień, z wakacyjnego wyjazdu wrócimy z kilkoma kilogramami więcej. Podpowiadamy, jak mogą wyglądać ćwiczenia na plaży, które pozwolą Ci zachować dobrą formę.

Więcej

Szczupłej talii posłużą skrętoskłony. Najpierw stań w rozkroku (stopy na szerokości bioder), tułów lekko pochylony do przodu, ramiona unieś w bok na wysokość barków. Lewą ręką dotknij prawej stopy, równocześnie przenosząc wyprostowaną prawą rękę za siebie, a potem płynnie skieruj prawą dłoń do lewej nogi. Wykonaj po 10 powtórzeń na stronę.

Połóż się na plecach. Nogi wyprostowane lekko unieś nad piasek, ręce spleć na karku. Podnosząc barki, skręć się w jedną stronę i równocześnie przyciągnij do klatki piersiowej przeciwne kolano (lewy łokieć idzie do prawego kolana i odwrotnie), wróć do pozycji wyjściowej. Zrób po 10 powtórzeń na każdy bok. Wykonaj 2 serie skrętoskłonów w pozycji stojącej i leżącej.

Przed oponkami na brzuchu uchronią Cię równoczesne wyrzuty obunóż w tył. Zrób przysiad podparty, dłonie oprzyj na ziemi przed sobą. Dynamicznie wyrzuć obie nogi w tył, uginając równocześnie ramiona – tak jakbyś chciała wykonać tradycyjną pompkę. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie po 20-30 sekund w 2 seriach.

Jeśli chcesz poprawić wygląd ud i pośladków, zwłaszcza wysmuklić ich wewnętrzną część, postaw na ćwiczenie polegające na przenoszeniu ciężaru ciała z nogi na nogę. Aby wzmocnić efekt, weź do rąk półtoralitrową butelkę z wodą. W pozycji wyprostowanej wysuń prawą nogę do boku, robiąc na niej przysiad i równocześnie unosząc ręce na wysokość oczu. Wróć do pozycji startowej i zrób to samo na lewą stronę. Powtórz 10 razy na każdą nogę w 2 seriach.

Zależy Ci na ładnie wyrzeźbionych ramionach? Postaw na pompki z przenoszeniem ciężaru ciała. Podpór przodem, dłonie rozstawione na szerokości barków, nogi oparte na palcach stóp. Ugnij ramiona, schodząc jak najniżej piasku, ale nie dotykając klatką piersiową podłoża. Unieś tułów z powrotem, przenieś ciężar ciała na lewą stronę. Zrób pompkę, wróć do pozycji startowej i zmień stronę. Jeśli nie jesteś w stanie wykonać tradycyjnej pompki, wypróbuj wersję damską, czyli z nogami opartymi na kolanach.

Szukaj wycieczek zagranicznych przez .pl:

steroid-pharm.com

Купить Камагра Polo

виагра описание