Data publikacji:

30-dniowe wyzwanie przysiadowe. Spróbujesz?

Autor: Joanna Stanuch

To, że mamy jesień nie oznacza, że możemy bagatelizować kondycję naszych ud i pośladków schowanych pod rajstopami i spodniami. Dziś mam dla Was małe, miesięczne wyzwanie – 30 dni z przysiadami. Podejmiecie się?

Założę się, że na zgrabnej pupie i smukłych udach zależy każdej z nas. Aby przed Sylwestrem - który lada chwila wyskoczy jak królik z kapelusza - nie martwić się, jak wyglądamy w ulubionej, obcisłej kreacji, poprawmy jakość naszych kształtów. Przy odrobinie determinacji na pewno zdążymy :-) Oczywiście, będę ćwiczyć razem z Wami – równo za miesiąc podsumuję zauważone przeze mnie efekty.

Przygotowałam dla Was plan treningowy na najbliższy miesiąc. 250 powtórzeń w ostatnim dniu może przerażać, ale wierzcie mi – z dnia na dzień Wasze mięśnie będą coraz silniejsze.

Pamiętajcie, że podczas wykonywania przysiadów bardzo ważna jest odpowiednia postawa. Wykonywanie ich nieprawidłowo na pewno nie przyniesie spektakularnych efektów.

Źródło: Youtube

Zwróćcie uwagę również na to, aby ćwiczenia wykonywać na stabilnym podłożu, w wygodnym obuwiu, które zapobiegnie zmienianiu położenia nóg w trakcie treningu. Szeroki wybór świetnego obuwia do ćwiczeń znajdziecie TUTAJ :-) Gdy jesteśmy już przygotowane teoretycznie - przechodzimy do praktyki!

Więcej
Więcej

Mam nadzieję, że spróbujecie tego wyzwania razem ze mną – w końcu razem raźniej! Nie tracąc czasu, idę walczyć ze squatami :-) I mocno trzymam za Was kciuki!

www.steroid-pharm.com

http://pills24.com.ua

pharmacy24.com.ua/kamagra/kamagra-soft