Data publikacji:

4 wagi kuchenne na Twoją kieszeń - przegląd

Autor: Paulina

Podobno waga jest największym wrogiem kobiety. Jej to jednak nie dotyczy. Waga kuchenna jest najlepszą przyjaciółką każdej osoby dbającej o zdrowie i sylwetkę. Bez niej odpowiednie, świadome zbilansowanie diety bywa trudne. I nie chodzi tu tylko o kalorie! Przedstawiamy 4 najciekawsze wagi kuchenne, które nie obciążą Twojego budżetu.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

Waga kuchenna ma wiele zalet. Wspiera wprowadzanie zdrowej, zbilansowanej diety (np. dostosowanej do określonych celów dietetyczno-treningowych)  i zmianę nawyków żywieniowych. Bardzo częstym problemem gotowania "na oko" jest przygotowywanie za dużych porcji, które idą potem na stratę lub są dojadane na siłę. W jednym i drugim przypadku wychodzisz na minus. Ważenie składników w trakcie gotowania może wydawać się czasochłonne, ale z czasem nabierzesz wprawy.

1. Zelmer KS 1700

Waga kuchenna KS 1700 posiada maksymalny zakres obciążenia do 5 kilogramów. Pomiar podawany jest z dokładnością do 1 g na eleganckim, podświetlanym wyświetlaczu LCD. Waga została wyposażona w panel dotykowy, wbudowany alarm czasowy, wskaźniki niskiego stanu baterii i przeciążenia, opcję zmiany jednostek pomiaru oraz wygodną funkcję tarowania, dzięki której nie musisz ściągać naczynia, by zważyć kolejny składnik.. Urządzenie automatycznie się kalibruje. KS 1700 jest tzw. wagą dietetyczną. Wbudowana pamięć mieści w historii ważenia informacje o 99 produktach. Opcja automatycznego liczenia pozwala określić wartości odżywcze gotowanej przez nas potrawy.

Zaletą wagi kuchennej Zelmer jest również bardzo estetyczny, nowoczesny design i funkcjonalność. Waga dostępna jest w formie deseczki, do której dopasujesz dowolne naczynie, a gumowe nóżki zabezpieczą ją przed przemieszczaniem.

2. Adler AD 3133

Waga kuchenna marki Adler jest wagą dietetyczną, z wbudowaną bazą 999 produktów, funkcją zapamiętywania ostatnich 99 ważonych rzeczy oraz funkcją obliczania wartości odżywczych potrawy. Model AD3133 dostosowany jest do precyzyjnego (+/- 1g) ważnienia produktów (maksymalnie 5  kg). Czytelny i wygodny panel kontrolny z wyświetlaczem LED łączy się z szalką ważącą tak, by nie znajdowały się na tym samym poziomie. W przypadku większego naczyń chroni to przed przypadkowym naciśnięciem któregoś z przycisków sterujących.

Dodatkowe funkcje wagi to: możliwość ręcznego lub automatycznego wyłączania, pomiar temperatury otoczenia, wskaźnik zużycia baterii, powiadomienie o przeciążeniu, zmianę jednostek wagowych, funkcja tarowania oraz zbudowany minutnik z alarmem.

3. Zelmer KS 1600

Trzecią propozycją jest waga kuchenna Zelmer KS 1600. To starszy model z oferty Zelmara, lecz dokładnością nieustępujący nowszej KS 1700. To klasyczna waga kuchenna bez funkcji dietetycznych. Zadowoli osoby, które poszukują prostego, niezawodnego urządzenia kuchennego. Maksymalne dociążanie wagi w wysokości 5 kg i dokładność pomiaru do 1 g pozwoli przyrządzić większe ilości jedzenia. Doceni je każda osoba, która robiła przetwory w słoikach lub piekła kilka blach ciasta.

Dwuelementowa waga składa się z zajmującej niewiele miejsca podstawy z dużym, podświetlanym wyświetlaczem LED oraz pojemnej stalowej misy (możesz zastąpić ją innym naczyniami ze swojej kuchni). Całość wygląda bardzo nowocześnie.

Waga posiada funkcję automatycznej kalibracji, tarowania, zmiany jednostek wagowych, wskaźnik przeciążenia i niskiego poziomu baterii oraz automatycznego włączania i wyłączania urządzenia. Stabilność w trakcie ważenia zapewniają nóżki antypoślizgowe.

4. Łucznik KS-309

Najtańszą opcją jest waga kuchenna starej, polskiej solidnej firmy Łucznik. KS-309 to bardzo prosta w obsłudze, klasyczna waga elektryczna. To bardzo dobra opcja dla osób, które cenią funkcjonalność, ale nie chcą przepłacać. KS-309 posiada wszystkie funkcje niezbędne do prawidłowej pracy. Maksymalne obciążenie wagi wynosi 5 kg, wynik podawany jest z dokładnością do 1 grama. Wartości podawane są na wyświetlaczu LED. Waga posiada wbudowany zegar cyfrowy. Dla zwiększenia wygody ważenia producent do zestawu dołączył misę wykonaną z trwałego, łatwego w pielęgnacji tworzywa sztucznego. Możesz zastąpić ją własnymi naczyniami.

Zaletą wagi jest intuicyjna obsługa, dzięki której z powodzeniem może być obsługiwana przez dzieci i osoby starsze.

biceps-ua.com

www.buysteroids.in.ua

viagra pour femme en pharmacie