Data publikacji:

5 ćwiczeń z foam rollerem na nogi i pośladki

Autor: Sylwia Stwora

 Kształtowanie dolnych partii ciała nie musi wiązać się z katowaniem ich setkami przysiadów, wykroków czy podskoków. Można je wysmuklić, stosując regularny masaż z użyciem specjalnego, piankowego wałka. Prezentujemy 5 ćwiczeń z foam rollerem na nogi i pośladki.

Oprzyj tułów na lewym przedramieniu, a foam roller ustaw na wysokości miednicy. Lewa noga wyprostowana w kolanie ze stopą uniesioną w górę. Prawą nogę zgiętą w kolanie ustaw przed lewą. Prawa dłoń leży na biodrze. Odpychając się na lewej ręce, roluj od miednicy do kolan i z powrotem. Powtórz 10 razy i zmień stronę. Wykonaj 3 serie.

Oprzyj tułów na przedramionach. Foam roller ustaw na wysokości miednicy. Prawą nogę oprzyj na placach, lewą (prostą w kolanie) pozostaw lekko uniesioną nad podłożem. Wykonuj ruch w przód, jednocześnie uginając prawą nogę i kierując ją jak najbliżej miednicy. Wykonaj po 10 powtórzeń na każdą stronę w 2 seriach.

Usiądź na foam rollerze, dłonie połóż na podłodze za sobą. Prawą stopę oprzyj na lewym udzie. Lewa noga zgięta w kolanie. Roluj w przód aż poczujesz opór i wracaj. Zrób po 15 powtórzeń na nogę w 3 seriach.

Tułów oprzyj na dłoniach, lewa noga zgięta w kolanie leży na podłodze, natomiast prawą zgiętą w kolanie odwiedź do boku i ułóż na foam rollerze. Roluj w przód do chwili gdy poczujesz opór i wracaj. Ćwicz przez 1 minutę, zmień nogę. Zrób 4 serie na każda stronę.

Będąc tyłem do foam rollera, oprzyj na nim dłonie. Ramiona wyprostowane w łokciach. Tułów i nogi (oparte na piętach) w linii prostej. Unieś jak najwyżej wyprostowaną nogę, wytrzymaj chwilę, opuść ją, ale nie dotykając podłogi wykonaj nad nią wahadełko na boki. Wróć do pozycji wyjściowej. Cykl powtórz 5-8 razy i zmień nogę. Wykonaj 2 serie.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

make-up.kiev.ua

www.djahostel.com.ua

Levitra 10 mg en ligne