Data publikacji:

5 ćwiczeń na stepie

Autor: Sylwia Stwora

Od prostego wchodzenia i schodzenia po skomplikowane układy choreograficzne w rytm ulubionej muzyki. Step daje spore pole manewru, jeśli chodzi o trening pomagający zarówno spalić tkankę tłuszczową z dolnych, jak i górnych partii ciała. Podpowiadamy, jakie 5 ćwiczeń na stepie może pomóc stworzyć Twój własny zestaw treningowy. Aby zwiększyć ich efektywność, zalecamy zaopatrzyć się w hantelki o wadze 1,5-3kg.

Trzymając hantelki w luźno opuszczonych ramionach, stań prosto przed stepem. Robiąc wykrok w przód lewą nogą, oprzyj ją na przyrządzie, równocześnie unosząc ręce w górę. Wróć do pozycji wyjściowej i ponów wykrok, tym razem unosząc ramiona w bok do poziomu barków. Powtórz 10 razy i zmień nogę.

Lewą stopę ustaw na prawym końcu stepu, ręce z hantelkami wzdłuż tułowia. Prawą nogę unoś w górę, kierując kolano jak najbliżej klatki piersiowej, jednocześnie zginając przedramiona. Wykonaj 3 powtórzenia, zmień nogę i zrób to samo na drugą nogę. Następnie wróć do lewej strony, ale tym razem unoszeniu nogi będzie towarzyszyć ruch ramion w przód, jakbyś chciała boksować. Po 3 powtórzeniach, zmień stronę. Zrób cały cykl po 5 razy na każdy bok.

Więcej

Stań bokiem w rozkroku nad środkiem stepu. Lewa stopa na nim, prawa na podłodze. Przeskokami zmieniaj nogę, równocześnie skręcając lekko tułów w stronę nogi znajdującej się na przyrządzie. Ćwicz 2 serie przez 30 sekund.

Stań przed stepem. Wskakuj na przyrząd jednocześnie obiema nogami, schodząc do półprzysiadu. Zejdź z przyrządu i powtórz skok. Wykonaj 3 serie po 20 sekund.

Stań bokiem do stepu. Prawa stopa na stopniu, ręce przed sobą na wysokości klatki piersiowej. Wykonaj 3 szybkie przysiady (pamiętaj, żeby kolana nie wychodziły za linię palców stóp, a plecy były wyprostowane), przenosząc lewą nogę na step, zrób półobrót, tak aby obiema nogami stanąć na przyrządzie. Zrób 3 przysiady z naprzemiennym wykopem nóg w momencie, gdy wrócisz do pozycji wyjściowej. Następnie znów półobrotem, zmień stronę, tak aby lewa stopa została na podeście, a prawa znalazła się na podłożu i wykonaj 3 przysiady. Powtórz cały układ 5 razy.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

babyforyou.org

виагра цена одесса

как долго не кончать