Data publikacji:

Zgrabne nogi w mniej niż 20 minut! 5 filmików, z którymi warto ćwiczyć

Autor: Paulina

Chciałabyś pochwalić się zgrabnymi, smukłymi nogami bez cellulitu? Nie wiesz jednak, jakie ćwiczenia wykonać? Specjalnie dla Was wybrałyśmy 5 filmików z YouTube'a, przy których możecie trenować nogi w zaciszu swojego domu! Bez specjalistycznego sprzętu, dla początkujących i średniozaawansowanych. Sprawdźcie, co trafiło na naszą listę!

Na sam początek przypomnimy: NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK MIEJSCOWE ODCHUDZANIE. Nie łudźcie się, że wykonując tylko te ćwiczenia, wyszczuplicie nogi. To niestety tak nie działa. Prezentowane materiały są propozycją programów, które warto włączyć do swoich treningów. W połączeniu ze zdrową dietę przyniosą oczekiwany efekt. Czeka Cię jednak duże wyzwanie.

Wybrane przez nas filmiki trwają mniej niż 20 minut i będą świetnym uzupełnieniem Twojego planu. Możesz wykonywać je z dodatkowym ciężarem lub wyłącznie z ciężarem własnym ciała. Ważne! Zanim zaczniesz ćwiczyć, zrób rozgrzewkę! W trakcie wykonywania poszczególnych ćwiczeń uważaj na technikę. Lepiej zrobić mniej powtórzeń, ale dokładniej. Nie zapomnij o wygodnym stroju sportowym, wodzie i ręczniku.

A teraz pora brać się do roboty!

1. GYM BREAK - 10 min Leg and Butt Workout by Szymon Gaś Katarzyna Kępka

Na początek sympatyczny duet Gym Break. Znani i lubiani Szymon i Kasia przygotowali dla internautów filmik naprawdę wart polecenia. Ćwiczenia są zróżnicowane, nie wymagają użycia dodatkowego sprzętu. Potrzebujesz maty i trochę więcej miejsca - wykroki i zakroki. Myślisz, że 10 minut to mało? Spokojnie! Jeśli się przyłożysz, to na koniec zrozumiesz, czemu nie nagrali dłuższego materiału.

2. PowerWorkoutTV - Killer nogi, czyli świetne ćwiczenia łydki, uda i pośladki

Angelika Przybyłek na co dzień jest instruktorką w swoim prywatnym klubie. Prowadzi treningi grupowe, szkoli przyszłych instruktorów i zaraża pasją uczestniczki zajęć. Jej killer powinny zobaczyć wszystkie osoby, które do tej pory mają wątpliwości co do prawidłowego wykonywania ćwiczeń. Zanim przejdziemy do właściwego workoutu, An_Ge objaśnia każde ćwiczenie, opisując wszystkie techniczne aspekty, łącznie z tym, co właściwie powinniśmy czuć. Widać w tym belferskie podejście. Od nas dostaje dodatkowy za niezwykle sympatyczny uśmiech i przyjazną postawę.

3. Projekt Befit z Sylwią Szostak

Krótki filmik, w którym w zasadzie zostają zaprezentowane ćwiczenia oraz instrukcje, jak je wykonywać. Będą wystarczającym bodźcem, żeby zmęczyć osobę początkującą. Miałyśmy wątpliwości, czy umieścić tę pozycję na swojej liście, ale przekonały nas elementy cardio oraz trik z torbą.

4. Projekt Befit - ćwiczenia na nogi

Trudno było się nam zdecydować na którykolwiek z materiałów, dlatego udostępniamy całą playlistę. Znajdziecie na niej krótsze i dłuższe filmiki (również ten z Sylwią) przygotowane przez znane trenerki współpracujące z TrecGirl. Fantastyczna baza zestawów o zróżnicowanej intensywności. Nie radzimy robić wszystkiego na raz... Zresztą, trzeba by mieć ciało z tytanu, żeby przetrwać cały trening.

5. Kelli z FitnessBlneder - Leg Slimming Pilates Butt and Thigh Workout to Lift Glutes Tone Thighs

Długo się zastanawiałyśmy nad tym, który filmik umieścić: trening Kelli czy XHit Daily Miley Cyrus Leg Workout. Decyzja padła na FitnessBlender. Być może to efekt materiału, który Kelli zamieściła na swoim kanale (opowiada w nim o walce z zaburzeniami odżywiania - zobaczysz go tutaj). Być może to zwykły kaprys - nie za bardzo podobały nam się przysiady Rebeki i jej rozhuśtane kolana w trakcie kolejnych powtórzeń.

Wcześniej było dość intensywnie - teraz jest (pozornie) spokojniej. Pilates pozwala nam pobudzać do pracy głęboko osadzone mięśnie. Liczy się tu dokładność i utrzymanie napięcia. To dlatego, przy niskiej intensywności i wolnym tempie, po zakończeniu ćwiczeń jesteśmy bardzo zmęczone. Zestaw proponowany przez FitnessBlender pozwoli Ci wysmuklić i wzmocnić nogi. Warunek: będziesz dbać o dietę i różnicować swoje treningi.

вимакс 60 капсул канада реальные отзывы

私たちの会社 kokun.net

過激系 欲しがり女子