Data publikacji:

Be Active: trening z Ewą Chodakowską i #mygirls

Autor: Paulina

Fanów Ewy Chodakowskiej czeka superwydarzenie! Już w ten weekend w Warszawie odbędzie się największy otwarty trening fitness, na jakim zdarzyło Wam się być. Będzie to świetna okazja, żeby poznać najnowsze trendy treningowe dla kobiet sukcesu. Wszyscy przecież wiedzą, że jak z Ewką, to tylko po sukces!

Już na starcie jesteś wygrana. Wystarczą Ci wygodny strój sportowy, mata, najlepsze przyjaciółki i dużo entuzjazmu i pozytywnej energii.

Spotkamy się już w sobotę 20 czerwca na skwerze Kahla w Warszawie. Właśnie wtedy staniesz się jak Ewa - fit i slim. Zarezerwuj ten dzień i podejmij wyzwanie o lepszą siebie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Nie musisz się nawet rejestrować. Zabawa zaczyna się o 10.00, treningi z ekipą Ewki starują od 12.00:

 • 12:00 – trening z Leftherisem Kavoukisem
 • 13:00 – trening z Ewą Chodakowską
 • 14:00 – trening z Tomaszem Choińskim
 • Dołącz do tysięcy aktywnych Polek, które zdeklarowały swój udział. Zarezerwuj dzień, samolot, pociąg, autobus albo pożycz rower od kolegi i ruszaj po sukces! Widzimy się na miejscu!

  Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie i fanpage'u Ewy.

  Z bieżących ciekawostek: zaprenumerowałyście już najnowszy magazyn Ewy Chodakowskiej "Be Active"? Pismo jest podsumowaniem jej czteroletniej walki o zdrowie i motywację kobiet. W "Be Active" znajdziecie między innymi wiele ciekawych porad i przepisów.

  средства для усиления мужской потенции

  виагра киев

  Viagra 200 mg en ligne