Data publikacji:

Ćwiczenia z gumą

Autor: Marta Nikodem

Guma do ćwiczeń jest jednym z moich ulubionych przyrządów. Przy jej pomocy możemy w domowym zaciszu wzmacniać różne partie ciała. Jest mała, lekka i bardzo praktyczna!

Taśma jest jednym z najprostszych przyrządów do ćwiczeń. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w treningach fitness, ćwiczeniach wzmacniających oraz w pilatesie. Guma pomoże wyszczuplić sylwetkę oraz wzmocnić uda, pośladki, brzuch czy ramiona. Bardzo lubię zabierać ją ze sobą w podróż.

Jaką gumę do ćwiczeń wybrać?

Najważniejszą sprawą jest opór gumy, który zależy od jej grubości. Im większa jest grubość gumy, tym wyższy stopień trudności. Czasem opór taśmy jest oznaczony odpowiednim kolorem przez producenta. Taśma powinna też być wykonana z dobrej jakości lateksu.

1. Pierwszą propozycją jest zestaw taśm oporowych Adidas od 123,00 zł (0,5 mm i 0,65 mm) – ich zaletą jest bardzo dobra jakość. Znajdziemy na nich nadruki z przykładowymi ćwiczeniami.

2. Drugą propozycją jest zestaw trzech taśm Body Sculpture od 44,00 zł (0,35 mm, 0,5 mm i 0,65 mm).

3. Jeśli chcecie na razie wypróbować jedną gumę, możecie wybrać taśmę Body Sculpture od 17,99 z (0,5 mm) – posiada średni stopień trudności.

Zamieszczam również filmik z ćwiczeniami z gumą :)

Ćwiczycie już z gumą? Jakie ćwiczenia polecacie?

www.optiontradingstrategies.net/binary-options-guides/

www.pills24.com.ua

стероиды киев