Data publikacji:

Ćwiczenia z hula hop

Autor: Sylwia Stwora

Myślisz, że kształtowanie talii osy, a przy okazji pozbycie się tłuszczyku z bioder i pośladków oraz ujędrnienie skóry bez wylewania siódmych potów jest niemożliwe? Postaw na ćwiczenia z hula hop i ciesz się pierwszymi efektami już po tygodniu.

Zacznij od nauki kręcenia kołem. Stań w rozkroku z lekko ugiętymi nogami. Stopy ułóż nieco szerzej niż biodra. Wyprostuj się i napij mięśnie brzucha. Ustaw hula hop na wysokości talii, wpraw je w ruch i zacznij rytmicznie kręcić biodrami. Ręce powinny być uniesione w bok (na wysokości ramion) lub znajdować się nad głową. To podstawowe ćwiczenie z obręczą, które możesz modyfikować, np. przyspieszając lub zwalniając tempo ruchów.

W przypadku gdy najbardziej chciałabyś wysmuklić pośladki i uda, ustaw hula hop przed sobą, oprzyj na nim dłonie, napnij brzuch i mięśnie pośladków. Unieś do boku prostą w kolanie lewą nogę. Powtórz 20 razy i zmień stronę.

Skutecznym sposobem na płaski brzuch jest wykonywanie brzuszków. Załóż hula hop (wysokość łopatek) i połóż się na plecach. Trzymając oburącz koło wykonuj tradycyjne brzuszki – 2 razy po 20 powtórzeń). Z kolei, aby wysmuklić ramiona, załóż na proste ręce hula hop i kręć nim raz w lewą, raz w prawą stronę (po 15 razy w każdą stronę, a potem zmień rękę). Dla wzmocnienia kręgosłupa chwyć w obie ręce hula hop, unieś je nad głowę (ręce proste w łokciach) i wykonuj skłony w bok.

сиалис купить с доставкой

guysinsweatpants

трибулус оптимум нутришн