Data publikacji:

Czy warto sięgnąć po książkę "Tajniki makijażu" autorstwa polskiej youtuberki Red Lipstick Monster?

Autor: Renata Zielezinska

Przyznam szczerze, że zabierałam się do lektury tej książki jak pies do jeża. Zamiast wziąć, przeczytać i się wypowiedzieć, ciągle ją odkładałam już od wielu miesięcy.

W miniony weekend miałam okazję brać udział w Konferencji Meet Beauty, która odbyła się podczas Targów Kosmetycznych Beauty Days. Otóż okazało się, że Ewa Grzelakowska-Kostoglu znana jako Red Lipstick Monster miała swoje wystąpienie.

Dzięki temu miałam okazję jej posłuchać oraz bliżej ją poznać. To sympatyczna i szczera Kobieta, która po bliższym poznaniu zachęciła mnie swoją osobowością do zakupu tej pozycji.

Co znajduje się w książce?

Kobieta, która sama uczyła się technik makijażu, pokazuje jak wyglądać elegancko i wyjątkowo w każdej sytuacji.

Odpowiada na wiele pytań dotyczących doboru kosmetyków do makijażu, ale także technik jego wykonywania. Znalazłam w niej interesujące wskazówki jak zorganizować mój makijażowy niezbędnik czy w jaki sposób odpowiednio dostosować makijaż do okularów.

To idealna pozycja dla każdej kobiety, która chce poznać tajniki makijażu. Precyzyjne, szczegółowe wyjaśnienia i prosty, zrozumiały język sprawia, że wertuje się ją bardzo szybko.

Znajdują się w niej także porady dotyczące pielęgnacji. Publikacja została podzielona na 10 rozdziałów, które poruszają tematykę: pędzli do makijażu, trwałości makijażu, podkładów, korektorów, cieni do powiek, kresek na powiekach, brwi, ust oraz makijażu dla noszących okulary!

Książka "Tajniki makijażu" jest idealnie dopracowana — jest udekorowana pięknymi fotografiami. Naprawdę polecam!

где купить сиалис

виагра отзывы покупателей

http://pills24.com.ua