Data publikacji:

Czym są superfoods?

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz

Superfoods to produkty tak zdrowe, że niektórzy zaliczają je wręcz do... leków! Bez wątpienia warto włączyć je do swojej codziennej diety - już odrobina spiruliny czy kilka jagód goji pomogą uzupełnić codzienną dawkę składników odżywczych.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie aby porównać ceny i kupić go w sklepie internetowym.

Spirulina

Spirulina to zielona alga, bardzo bogata w białko. Badania wykazują, że może również pomagać w walce z alergią. Ten zielony proszek możesz dodawać na przykład do owocowo-warzywnych koktajli. Uwaga! Spirulina może wchodzić w reakcję z niektórymi lekami - jeśli zażywasz jakieś lekarstwo stale, lepiej zapytaj lekarza o to, czy możesz ją spożywać. Maksymalna dzienna dawka spiruliny to jedna łyżka proszku.

Jagody goji

Jagody goji to jeden z najbardziej odżywczych owoców świata. Ma właściwości antynowotworowe oraz zawierają przeciwutleniacze, dzięki którym spowalniają procesy starzenia. Możesz dodać je na przykład do codziennej owsianki. Przed zakupem sprawdź, czy nie zawierają siarki.

Chlorella

Chlorella to alga morska o właściwościach podobnych do spiruliny. Zawiera sporo żelaza oraz ma działanie oczyszczające.

Algi brunatne Kelp

Algi te mają działanie odchudzające. Podnoszą temperaturę ciała, a tym samym przyspieszają metabolizm. Zawierają również sporo jodu, wapnia, magnezu i żelaza.

Superfoods dość ciężko dostać w sklepach stacjonarnych, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Najwygodniej jest kupować je przez Internet. Unikaj jednak kupowania na aukcjach - aby mieć pewność, że produkt pochodzi z godnego zaufania źródła, kup go w internetowym sklepie.

https://pills24.com.ua

steroid-pharm.com/methandienon.html

У нашей компании классный веб портал , он рассказывает про Купить Виагра супер актив www.pharmacy24.com.ua