Data publikacji:

Face Yoga - azjatycki sekret piękna

Autor: Kasia

Kiedy my przykładamy uwagę do ćwiczenia mięśni brzucha lub ud nasze azjatyckie koleżanki trenują mięśnie twarzy. Choć może nam się wydawać to dziwne lub śmieszne dla nich to szalenie poważne, a co najważniejsze – skuteczne. Na czym polega joga twarzy?

Joga twarzy pomoże pozbyć się drugiego podbródka, zmarszczek i podniesie policzki. Zamiast tracić pieniądze na nietanie zabiegi medycyny estetycznej może warto posłuchać tych, którzy ćwiczenia twarzy praktykują oraz szczerze polecają?

Joga twarzy polega na konkretnych ruchach mięśni, które ujędrniają i wygładzają skórę. Fot.

Na czym to polega?

Face Yoga to naturalny sposób na zachowanie młodego wyglądu. W tym celu należy wykonywać odpowiednie ćwiczenia z zachowaniem właściwych ruchów oraz regularności. Joga poprawia owal twarzy, ujędrnia skórę, poprawia krążenie krwi, wygładza, rozjaśnia i sprawia, że jest twarz wygląda na zrelaksowaną. Na twarzy znajduje się ponad 50 mięśni których ćwiczenia działają podobnie, jak w innych częściach ciała. Pierwsze efeky widać już po 2-3 tygodniach regularnych ćwiczeń przez kilka minut dziennie.

Jak ćwiczyć?

Trening twarzy możemy wykonywać na dwa sposoby – samodzielnie i z instruktorem. Warto skorzystać z pomocy trenera zwłaszcza na początku, aby pokazał nam, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, układać usta, itp.  Profesjonalista powie nam także nad którymi partiami twarzy powinniśmy szczególnie popracować. Kiedy opanujemy najważniejsze ruchy możemy zacząć ćwiczyć samodzielnie, najlepiej przed lustrem, aby dokładnie widzieć wykonywane miny. Ćwiczenia powinnyśmy wykonywać powoli i bardzo starannie. Później możemy trenować w dowolnym miejscu, podczas porannej toalety, przy przygotowywaniu śniadania czy w samochodzie.

Jak zacząć?

W pierwszej kolejności, jak przy wszystkich ćwiczeniach, należy zrobić rozgrzewkę. W przypadku twarzy polega to na rozgrzaniu i rozluźnieniu mięśni. Warto w tym celu posmarować się oliwką lub kremem. Następnie należy wyprostować kręgosłup w pozycji stojącej lub siedzącej. Zamykamy oczy i powoli poruszamy szczęką w lewo i w prawo, w celu rozluźnienia. Postarajmy się wyciszyć oraz wyrównać oddech, a następnie przystępujemy do jogi twarzy.

Przykładowe ćwiczenia można zobaczyć na kanale Face Yoga Method:

[embed]/watch?v=sCWZk8DaZSk&feature=youtu.be[/embed]

http://farm-pump-ua.com

https://www.farm-pump-ua.com/

steroid-pharm.com