Data publikacji:

"Inne" prezenty gwiazdkowe dla aktywnych [KONKURS]

Autor: Paulina

Znudziły ci się typowe prezenty gwiazdkowe? Chciałabyś zafundować bliskiej osobie niezapomniane przeżycia? Zmień swoje podejście - upominek choinkowy nie musi być przedmiotem. W tym roku na święta podaruj karnet na aktywne atrakcje! Dlaczego warto? Przeczytaj nasz artykuł i weź udział w KONKURSIE! Do wygrania zestaw prezentowy "Dla Dwojga" od partnera akcji -

Jakie prezenty-przeżycia najczęściej wybierają osoby aktywne?

Pole dance

Dziś pole dance to nic innego jak wymagająca forma aktywności fizycznej z elementami gimnastyki. Nie da się ukryć, że większość uczęszczających na zajęcia to kobiety, jednak coraz częściej widuje się tam również mężczyzn, którzy próbują swoich sił na pionowych drążkach. Dlatego sporo pasjonatów zdrowego stylu życia kieruje swoje kroki do profesjonalnych studiów i klubów fitness oferujących mających w ofercie taniec na rurze. To ciekawa alternatywa dla osób, które nudzą się podczas wizyty na siłowni.

Nauka jazdy konnej

Konie to wyjątkowo piękne zwierzęta, których poskromienie nie jest wcale takie trudne. Wystarcz tylko przełamać swoją wewnętrzną barierę kontaktu ze zwierzęciem. Jazda konna jest tylko wspaniałą przygodą, ale także sposobem na ciekawą aktywność fizyczną. Przejażdżka wierzchem dostarcza sporej dawki ruchu i świeżego powietrza. Nie jest prawdą, że to mało angażująca forma sportu. Wymaga od jeźdźcy koordynacji, poprawia stabilizację, wzmacnia całe ciało. Z pewnością osoba obdarowana takim prezentem będzie bardzo długo wspominać swoją niesamowita przygodę.

Jeździectwo można uprawiać przez cały rok. Przejażdżki we dwoje z malowniczym krajobrazem zimowym w tle dostarczają jeszcze przyjemniejszych doznań. Można się rozmarzyć...

Indywidualna lekcja salsy

Taniec to gra zmysłów. To sprzężenie dwóch ciał, które w ruchu tworzą jedną całość. Łączy je niewidzialna siła. Uwalniający się w trakcie hormon szczęścia uderza wprost do głowy, wprawiając tańczących w stan uniesienia. Prezent w formie kursu pozwoli przekonać się, jak niewiele potrzeba, aby opanować ten niesamowicie energetyczny taniec. Pod czujnym okiem instruktora nieskoordynowane ruchy zmienią się niepostrzeżenie w sekwencję prawidłowych kroków. Kiedy podczas kolejnego weekendowego wyjścia do klubu zaprezentujesz swoje nowe umiejętności, nie będziesz mogła opędzić się od chętnych skraść jeden taniec partnerów.

Wingsuit Jumping

Jedyny taki prezent w Polsce. Niesamowicie emocjonujący i przynoszący ogrom adrenaliny kurs skoków z użyciem kombinezonu Wingsuit. Skoczek ubiera się w specjalny, aerodynamiczny strój, który tworzy podobny do skrzydła kształt. Dzięki niemu część z prędkości opadania zamieniana jest na prędkość poziomą, co skutkuje możliwością pokonywania całkiem sporych odległości lotem ślizgowym. Nie jest to prezent dla amatorów. Aby wziąć udział w kursie trzeba oddać kilkaset klasycznych skoków spadochronowych w przeciągu roku.

Początkujące osoby zaczynają swoje podniebne loty od skoków ze spadochronem w tandemie.

Atrakcji dla osób aktywnych jest co nie miara. Prezent-przeżycie będzie nie tylko miłą niespodzianką świąteczną. To bardzo ciekawa propozycja na inne święta (np. urodziny) i ważne wydarzenia, jak rocznice, wieczory kawalerskie i panieńskie, zakończenie nauki itp. Z karnetu ucieszą się także osoby, które planują urlop z wyprzedzeniem. Dowiedz się, dokąd wyjeżdża twój bliski i spraw mu tam na miejscy dodatkową zabawę!

Więcej prezentów-przeżyć znajdziecie TUTAJ.


KONKURS "Mój prezent marzeń"

Chciałabyś spróbować nowej aktywności lub przeżyć ekscytującą przygodę z bliską Ci osobą? Teraz masz szansę! Weź udział w naszym konkursie i zdobądź podwójny zestaw prezentowy "Dla Dwojga" od patrona naszej akcji - PrezentMarzen.com.

Nagroda

Do rozdania mamy 3 zestawy prezentowe Prezent Marzeń "Dla dwojga". Zwycięzcy będą mogli wybrać jedną z 98 atrakcji dostępnych w katalogu. Pełną listę atrakcji oraz warunki realizacji voucheru znajdziecie na stronie: http://prezentmarzen.com/prezent-marzen-dla-dwojga/Voucher możesz zrealizować w ciągu 365 dni od otrzymania nagrody.

Co zrobić?

 • Wejdź na stronę http://prezentmarzen.com/prezent-marzen-dla-dwojga/ i wybierz jedną atrakcję.
 • Wykonaj zadanie kreatywne: w ciekawy, kreatywny sposób rozwiń zdanie "Mój prezent marzeń to..." i w tej samej wypowiedzi uzasadnij swój wybór.
 • Każdy uczestnik może opublikować maksymalnie 1 odpowiedź. W przypadku większej liczby zgłoszeń pod uwagę będzie brany pierwszy komentarz.
 • Na odpowiedzi czekamy do 27 grudnia 2015 roku.
 • Szczegóły konkursu znajdziecie w regulaminie.
 • [button link="/wp-content/uploads/2015/12/regulamin_konkursu_dbam-o-siebie" color="#92af1b" size="large" target="_blank" style="standard"]REGULAMIN KONKURSU[/button]

  NIE ZWLEKAJCIE!


  WYNIKI

  Lot samolotem, skok ze spadochronem, offroad, a nawet nauka strzelania! Niektóre z Waszych wypowiedzi nas zaskoczyły, inne spowodowały, że sami zaczęliśmy śnić o ciekawych atrakcjach. Za każdą odpowiedź dziękujemy podwójnie: w imieniu swoim i Waszych towarzyszy, którym chcieliście podarować Prezent Marzeń. Naszym marzeniem byłoby nagrodzić każdego Uczestnika i Uczestniczkę. Mamy jednak do rozdania 3 vouchery - wybór do najłatwiejszych nie należał. ;)

  W naszym konkursie nagrodę w postaci voucheru na wybraną atrakcję z pakietu "Prezent Marzeń dla Dwojga" otrzymują:

 • Agnieszka [[email protected]]

 • Joanna [[email protected]]

 • Marttoolla [[email protected]]

  GRATULUJEMY WSZYSTKIM! Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

  Wszystkich zapraszamy do śledzenia naszego bloga i wspólnego dbania o zdrowie swoje i swoich bliskich. Zachęcamy również do brania udziału w naszych zabawach i akcjach specjalnych. Widzimy się wkrótce na blogu i fanpage'u. :)

  http://farm-pump-ua.com/

  farm-pump-ua.com/

  http://www.farm-pump-ua.com/