Data publikacji:

Pielęgnacyjne działanie minerałów z Morza Martwego

Autor: Renata Zielezinska

Skuteczne kosmetyki upiększające odgrywają ważną rolę w ludzkim życiu. W sklepach czy aptekach znajduje się ich wiele. Jednak nie wszystkie są tak samo dobre, czasem ciężko jest znaleźć kosmetyk wysokiej jakości, dlatego warto poszukiwać preparatów pielęgnacyjnych, zawierających minerały z Morza Martwego.

Morskie minerały to prawdziwy skarb

Morze Martwe jest tak naprawdę ogromnym, słonym jeziorem, które znajduje się na pograniczu Jordanii i Izraela. Minerały, które z niego pochodzą, możemy znaleźć w rozmaitych kosmetykach. Są to między innymi maseczki z błota, czy sole.

Kosmetyczne zastosowanie błota

Minerały z Morza Martwego znajdujące się w błocie przyjmują formę maseczek na twarz, dłonie i włosy oraz okładów całego ciała. W sprzedaży dostępne są również sole do kąpieli. Podstawową funkcją tego typu kosmetyków jest odżywianie i oczyszczanie skóry. Dzięki nim staje się ona dotleniona, zanikają zmarszczki i przebarwienia. Cera nabiera zdrowszego i dużo młodszego wyglądu.

Kosmetyki ze szlamu z Morza Martwego wspomagają walkę z cellulitem. Wpływają na przyspieszenie metabolizmu, dzięki czemu tkanka tłuszczowa zaczyna się spalać. Zanika też widoczny cellulit.

Minerały wspomagają też leczenie następujących chorób:

 • łuszczycy,
 • zapalenia skóry,
 • stanów zapalnych stawów,
 • kontuzjach mięśni.
 • Doskonałe właściwości minerałów morskich

  Tylko certyfikowane kosmetyki zawierające w sobie minerały z Morza Martwego przysporzą ciału wielu korzyści. Skóra niemal natychmiast stanie się odżywiona i odmłodzona. Okłady z błota przyspieszą metabolizm oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Z uwagi na tak wiele korzyści, warto szukać na półkach sklepów kosmetyków z minerałami z Morza martwego.

  Rynek kosmetyczny oferuje wiele preparatów pielęgnacyjnych wzbogaconych o minerały z Morza Martwego. Mnie zaciekawiły na przykład te:

  1. Danielle Laroche Krem do rąk z minerałami Morza Martwego

  2. Freeman Feeling Beautiful Maseczka Antystresowa do Twarzy Minerały z Morza Martwego Anti-Stress Mask Clears Pores Smooths

  3. Planeta Organica Krem do rąk multiwitaminowy z minerałami Morza Martwego

  4. Montagne maseczka tonizująca o działaniu kojącym z minerałami z Morza Martwego

  5. GLORY Krem po goleniu z minerałami z Morza Martwego

  6. Ahava Sea Kissed mleczko do ciała z minerałami z Morza Martwego

  7. APIS Płyn do kąpieli z minerałami z Morza Martwego

  www.steroid.in.ua

  https://medicaments-24.net

  оборудование для автополива