Data publikacji:

Prezenty mikołajkowe dla aktywnych do 50 zł (Mikołajki 2015)

Autor: Paulina

Jak co roku 6 grudnia wymienimy się symbolicznymi paczuszkami z okazji Mikołajek. Możesz znów przygotować słodką, cukrową niespodziankę lub poszukać oryginalnego prezentu. Obdarowywana osoba lubi fitness i sport, dba o swoje zdrowie? Spraw jej fit prezent mikołajkowy dla aktywnych! Podsuwamy pomysły na Mikołajki 2015.

Mikołajki to świetna zabawa i dobra okazja, żeby sprawić komuś przyjemność. Wymienianie się prezentami może przybrać postać gry poprzedzonej losowaniem bądź wytypowaniem osoby obdarowywanej. Może też być efektem szczerej chęci podarowania konkretnej osobie drobnego upominku. Ważne, żeby każda paczka niosła ze sobą informację o życzliwym stosunku do naszego partnera oraz była dopasowana do jego upodobań i gustów.

Dziś przygotowaliśmy listę propozycji prezentów na Mikołajki 2015 dla aktywnych i dbających o zdrowie i sylwetkę. Sprawdźcie, czym możecie miło zaskoczyć swoich bliskich.

1. FIT książki i poradniki

Każdy z nas potrzebuje czasem jakiejś inspiracji lub motywacji do działania. Miłośniczka fitnessu i zdrowego odżywiania z pewnością doceni dobrą lekturę. Powiększając jej prywatną biblioteczkę o pozycje takie jak książki kucharskie czy poradniki dot. zdrowego stylu życia, sprawisz jej ogromną radość. A jeśli trafisz z dobrym przepiśnikiem do serca (i żołądka) swojej przyjaciółki, to może załapiesz się na jakiś dobry obiad?

Na grafice: 1. Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską, 22,57 zł

Więcej książek i filmów Ewy Chodakowskiej znajdziesz TUTAJ.

2. Bidony, shakery i kubki termiczne

Butelki z filtrem, shakery do odżywek, bidony - wszystko, co pozwoli na wygodne transportowanie wszelkiego rodzaju napojów, to bardzo rozsądna i praktyczna propozycja prezentowa. Przyda się podczas ćwiczeń, na co dzień jako pojemnik na wodę lub śniadaniowe smoothie czy porcję odżywki. Dobrym pomysłem będzie też solidny kubek termiczny "niekapek". Osoba, która go otrzyma, będzie o tobie ciepło myśleć, w trakcie raczenia się gorącą herbatą w mroźny, grudniowy poranek. Kubki termiczne znajdziecie TUTAJ.

Na grafice: 1. Shaker Contigo 590 ml, 38,25 zł

3. Odzież sportowa i dodatki

W szafie trenującej osoby zawsze znajdzie się na jakiś nowy, sportowy ciuch. Jeśli więc znasz rozmiar i potrzeby swojego obdarowywanego, możesz sprezentować mu/jej np. ciekawą koszulkę funkcyjną. W roli prezentów sprawdzą się także dodatki odzieżowe dla aktywnych: pokrowce na telefon, saszetki biodrowe (nerki), rękawiczki treningowe.

Na grafice: 1. Koszulka do biegania Craft, 45 zł

4. Drobny sprzęt sportowy

Jak umilić komuś trening prezentem? Dać mu szansę na urozmaicenie jego programu. Podaruj jej lub jemu akcesoria, które można wykorzystać podczas treningu. Dodatkowo możesz od razu podsunąć propozycje ćwiczeń. Piłki gimnastyczne, gumy, ekspandery, rollery, piłki lekarskie, uchwyty do pompek, hula hop - długo by wymieniać, bo lista jest naprawdę imponująca. Bez problemu dobierzesz mikołajkowy upominek.

Na grafice: 1. Kółko do ćwiczeń z matą Allright, 30,45 zł

Szukasz innych pomysłów na prezenty mikołajkowe i choinkowe? Zajrzyj TUTAJ!

steroid-pharm.com

https://steroid-pharm.com

carseat and stroller combo reviews