Data publikacji:

Propozycje upominków dla aktywnej mamy

Autor: Joanna Stanuch

Jeśli twoja mama nie stroni od aktywności fizycznych, spektrum prezentów, które możesz podarować jej z okazji Dnia Matki znacznie się rozszerza! Być może zamiast standardowych kwiatów, tym razem wręczysz jej stylowy, a zarazem praktyczny gadżet sportowy? Dziś mamy dla was 7 propozycji upominków dla aktywnej mamy. Z pewnością wybierzecie spośród nich coś idealnego!

Jeśli twoja mama jest miłośniczką jogi lub domowego fitnessu, sprezentuj jej wygodną matę do ćwiczeń. Ważne, by mata była lekka, poręczna, a zarazem wygodna, co znacznie wpływa na komfort ćwiczeń.

2. Unitra SmartBand U1

Sprytny smartband to sprzymierzeniec każdej, aktywnej kobiety – pozwoli na monitorowanie postępów (np. spalonych kalorii, przebytego dystansu), a jednocześnie umożliwi sprawdzenie poczty e-mail, SMS czy połączeń przychodzących.

3. Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską

Dobra książka to zawsze rozsądny prezent – w przypadku mamy kochającej sport, sprawdzą się publikacje traktujące o zdrowym stylu życia, aktywności fizycznej i diecie.

4. Damskie buty do biegania Asics gel

Podobno wręczanie butów w prezencie przynosi pecha – my jednak, na bakier przesądom polecamy wręczenie wygodnych butów każdej mamie-biegaczce.

5. Spokey Fitball

To kolejna propozycja dla aktywnej domatorki – fitball pozwala ćwiczyć praktycznie całe ciało bez wychodzenia z domu. To świetny prezent dla mamy zapracowanej, która nie może pozwolić sobie na uczęszczanie na siłownię czy do klubu fitness.

6. Torba sportowa Roxy El Ribon

Nikogo nie trzeba przekonywać, że torba sportowa to bardzo praktyczny upominek. Niezależnie od dyscypliny, w której lubuje się twoja mama, ten gadżet z pewnością okaże się pomocny. Najlepiej, gdy zdecydujesz się na torbę z osobną kieszenią na obuwie.

7. Ewa Chodakowska - Sukces (DVD)

Mamom, które do aktywności fizycznej potrzebują odpowiedniej motywacji, wręczcie DVD z ćwiczeniami w wykonaniu ulubionej trenerki fitness.

Wybraliście już sportowy upominek na Dzień Matki? Pochwalcie się swoimi propozycjami!

купить виагру в интернете

https://danabol-in.com

site pharmacy24.com.ua