Data publikacji:

Przegląd bezpłatnych fit aplikacji na telefon

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz

Jeśli bez włączenia "sportowej aplikacji" nie zaczynasz treningu, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Przygotowaliśmy przegląd darmowych aplikacji na telefon, które ułatwią prowadzenie zdrowego trybu życia.

1. Endomondo Sports Trucker

Kojarzysz posty na Facebooku, w których ludzie chwalą się liczbą pokonanych kilometrów? Większość z nich pochodzi właśnie z Endomondo, czyli jednej z najbardziej popularnych aplikacji do mierzenie efektów Twojej aktywności fizycznej. W wersji podstawowej możesz między innymi zapisywać swoje wyniki, obliczać tempo biegu czy jazdy na rowerze, a także sprawdzić orientacyjną liczbę spalonych kalorii (motywujące!). Ciekawą opcją jest również sprawdzanie polecanych tras w Twojej okolicy (np. biegowych). Aplikacja mierzy Twoją aktywność w różnych sportach: od biegania, przez pływanie czy fitness, aż po jazdę na rolkach.

Aplikacja Endomondo

2. Runkeeper

Runkeeper to aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje przeznaczona jest dla biegaczy. W bezpłatnej wersji pozwala zmierzyć podstawowe parametry treningu. Na szczególną uwagę zasługuję rozbudowane opcje wyznaczania oraz monitorowania trasy biegu.

Aplikacja Runkeeper

3. Przysiady - trener fitness

Potrzebujesz motywacji do regularnego ćwiczenia przysiadów? Możesz wydrukować nasz Kalendarz Zdrowych Nawyków, powiesić go na lodówce i codziennie zaznaczać postępy. Możesz także ściągnąć aplikację Przysiady, która ułatwi planowanie treningu. Wystarczy zaznaczyć swój cel oraz oszacować swoje możliwości, a aplikacja ułoży Ci plan treningowy. Skorzystaj z niej już dzisiaj, a do wakacji będziesz mieć zgrabniejszą pupę!

4. Water your body

Będąc w temacie treningu nie możemy zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu! Jeśli masz problem z wypijaniem odpowiedniej ilości wody, ściągnij tę aplikację aby wyrobić w sobie zdrowy nawyk. Początkowo ustalasz, ile szklanek wody chcesz wypić, a potem, w ciągu dnia aplikacja będzie Ci o nich przypominać wibracją telefonu. Proste, prawda?

www.steroid-pharm.com

https://farm-pump-ua.com/

купить семечки марихуаны