Data publikacji:

Jak przeprowadzić cukrowy detoks?

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz

Na pewno nieraz słyszałaś o tym jak bardzo szkodliwe właściwości ma cukier. Nie tylko jest sprawcą problemów z wagą, ale również odpowiada za wiele problemów zdrowotnych. Czas rzucić puste kalorie raz na zawsze!

Zauważyłaś, że im więcej jesz słodyczy, tym większą masz na nie ochotę? Jeśli powstrzymasz się przez parę dni i odpuścisz jedzenie cukru, będzie Ci łatwo zrezygnować z niego całkowicie – ochota na słodkości minie. Najgorszy jest początek – zobacz, co zrobić, by skutecznie przeprowadzić cukrowy detoks.

1. Wyeliminuj cukier ze wszystkiego

Cukier znajduje się nie tylko w batonikach! Zrezygnuj na przykład ze słodzenia kawy i herbaty, dosładzania koktajli i drinków, a także sosów. Zwróć uwagę na to, że  dużo cukru znajduje się również na przykład w płatkach śniadaniowych czy jogurtów ze słodkimi dodatkami.

2. Zastąp cukier

Zastanów się, kiedy masz największą ochotę na słodkości. Lubisz zjadać deser po obiedzie? Przygotuj suszone owoce i orzechy, żeby sięgnąć po nie zamiast słodyczy. Herbatę i kawę możesz słodzić miodem!

3. Pozbądź się cukru z domu

Nie kupuj słodyczy ani cukru – dzięki temu nie będziesz mieć pokusy. Jeśli inni domownicy również zrezygnują z cukru, na pewno wyjdzie im to na dobre!

4. Zrezygnuj z przetworzonego jedzenia

Postaraj się jeść jak najmniej przetworzone jedzenie. Przykładowo - zamiast gotowej owsianki z proszku, którą wystarczy zalać wodą, zagotuj płatki owsiane na mleku i dodaj do nich świeże owoce. W takich przetworzonych produktach często jest sporo cukru.

https://buysteroids.in.ua

farm-pump-ua.com/

www.farm-pump-ua.com/stanozolol1.html