Data publikacji:

Trzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy — porównanie

Autor: Renata Zielezinska

Niedawno otrzymałam trzy nowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Kilka tygodni testowania wystarczyło, by stworzyć krótkie porównanie!

Miałam okazję poznać trzy różnorodne kosmetyki przeznaczone do oczyszczania twarzy. Są to multiwitaminowa esencja 4 w 1, oczyszczający żel węglowy do mycia twarzy oraz żel do mycia twarzy i oczu.

Multiwitaminowa esencja do pielęgnacji twarzy 4w1 do cery mieszanej oraz tłusta z linii Multi Essence marki Bielenda przyjemnie poprawia kondycję skóry. Rozświetla ją, odświeża, pielęgnuje oraz pozostawia oczyszczoną i nawilżoną. W recepturze kosmetyku połączono pielęgnacyjne działanie składników odżywczych takich jak: filtrat drożdżowy, kwas glikolowy oraz witamina B3. W efekcie preparat przywraca skórze jędrność i elastyczność, wzmacnia ją oraz pobudza do odnowy.

Oczyszczający żel węglowy do mycia twarzy Carbo Detox marki Bielenda. Kosmetyk nie tylko zapewnia głębokie oczyszczenie, ale również myje, a cząsteczki węgla usuwają toksyny, zanieczyszczenia oraz resztki makijażu. Cera jest odświeżona, zmatowiona i gładka.

Żel do mycia twarzy i oczu Dermo Face Physio marki Tołpa nie tylko regeneruje i odbudowuje skórę, ale także skutecznie ją oczyszcza oraz łagodzi podrażnienia. Dobrze usuwa makijaż i zanieczyszczenia, zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia. Przywraca skórze komfort.

Szczerze mówiąc, każdy z powyższych kosmetyków doskonale sprawdził się w pielęgnacji mojej suchej i wrażliwej cery. Każdy z nich jest inny, jednak naprawdę dobrze oczyszcza, pielęgnuje i kondycjonuje.

1. Bielenda Multi Essence multiwitaminowa esencja do pielęgnacji twarzy 4w1 cera mieszana/tłusta

2. Tołpa Dermo Face Physio żel do mycia twarzy i oczu 195ml

3. Bielenda Carbo Detox oczyszczający żel węglowy do mycia twarz 195g 

мужские таблетки для повышения потенции

Виагра 25 мг