Data publikacji:

Zegarek dla biegacza – przegląd

Autor: Sylwia Stwora

Zaczynasz poważniej traktować swoją przygodę z bieganiem i masz ambitne plany przebiegnięcia półmaratonu lub maratonu, a mobilna aplikacja na smartfonie przestaje Ci wystarczać? Stając przed dylematem pulsometr czy zegarek, warto sięgnąć po drugą opcję. Sprawdziliśmy, który zegarek dla biegacza najlepiej będzie towarzyszyć Ci w budowaniu coraz lepszej formy i pobijaniu życiówek.

Damski zegarek z mechanizmem kwarcowym i paskiem oraz kopertą wykonaną z tworzyw sztucznych wyposażono w szkiełko mineralne i podświetlenie, co docenisz biegając po zmroku. Model jest wodoodporny do 30 m. Posiada datownik, timer, stoper oraz pamięć do 27 okrążeń. Dostępny jest w zestawie z cyfrowym monitorem pracy serca wbudowanym w opaskę zakładaną na klatkę piersiową.

Model GPS dla zaawansowanych biegaczy z asystentem odpoczynku, symulatorem wyścigu, wbudowanym akcelerometrem, a także czujnikiem tętna, który pozwoli Ci na bieżąco śledzić szczegółowe parametry treningu. Poda Ci m.in. szacunkowy pułap tlenowy, rytm czy odchylenie pionowe. Zegarek ma kolorowy wyświetlacz dotykowy wzbogacony o funkcje śledzenia dystansu oraz tempa. Umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych i monitorowanie online swoich wyników.

Zegarek GPS dla biegacza kompatybilny z paskiem wyposażonym w czujnik tętna do używania zarówno na świeżym powietrzu, jak i w salach fitness. Pozwala na bieżąco kontrolować pokonywany dystans, ilość spalonych kalorii oraz ilość kroków wykonanych w ciągu dnia. Model posiada funkcję automatycznego okrążenia informującego o każdym pokonanym kilometrze i czasie, w jakim go przebiegłaś. Umożliwia też zapisywanie i planowanie treningów. Zawiera wskaźnik bezczynności, który w przypadku pozostawania przez dłużej niż godzinę bez ruchu, przypomina Ci o konieczności podjęcia aktywności fizycznej.

Zegarek GPS z dotykowym i bardzo wytrzymałym ekranem możesz obsługiwać poprzez dotknięcie wyświetlacza bądź przesunięcie po nim palcem. Urządzenie dokładnie pokaże Ci dystans, tętno, tempo, pozycję GPS, ubytek kalorii, a dzięki dodatkowym funkcjom umożliwia np. ściganie się z wirtualnym przeciwnikiem. Możesz ustalić zakres poszczególnych parametrów, a zegarek o ich przekroczeniu da Ci znać delikatnym wibrowaniem.

Stylowe urządzenie dla biegaczek oferuje całą gamę przydatnych funkcji outdoorowych oraz treningowych i sportowych. Posiada GPS, wysokościomierz i kompas. Pozwala mierzyć szybkość, tempo i odległość na podstawie pomiarów GPS oraz pracować z wirtualnym biegaczem (specjalna aplikacja). Biegaczowi pokazuje m.in. tętno, ilość spalonych kalorii, kadencję, prędkość, zestawienie i porównanie czasu poszczególnych okrążeń.

* Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

steroid-pharm.com/

http://swiss-apo.com/

medicaments-24.net