Data publikacji:

Zimowe must have biegacza: bielizna termoaktywna - przegląd kompletów

Autor: Sylwia Stwora

Coraz niższe temperatury i nieprzychylne warunki pogodowe nie zrażają Cię do treningu na zewnątrz? Warto przygotować się na okres, gdy słupek rtęci będzie oscylował lub spadał dużo poniżej zera. Zakładanie na siebie kilku warstw odzieży zda egzamin, ale lepiej postawić na praktyczniejsze i bardziej komfortowe rozwiązanie jakim jest bielizna termoaktywna. Nie wiesz, jaką wybrać? Podpowiedź znajdziesz w naszym przeglądzie kompletów, które przydadzą się nie tylko podczas biegania.

Komplet bielizny termoaktywnej z antybakteryjnego i antyalergicznego włókna Dryarn jest niezwykle lekki i przewiewny, co przekłada się na utrzymanie suchej skóry, a jednocześnie nie pozwala na utratę ciepła. Odzież jest rozciągliwa, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do ciała i nie krępuje ruchów. Zastosowanie fibry ekologicznej pozwala uniknąć tzw. efektu „pillingu”, powstającego na skutek ocierania się włókna o inne tkaniny.

Ten popielaty zestaw składający się z koszulki z długim rękawem i spodni powstał z miękkiej, niepalnej przędzy, która jest bakteriostatyczna oraz antyzapachowa. Dzięki płaskim szwom i trójwymiarowej elastyczności doskonale dopasowuje się do sylwetki, zapewniając pełną swobodę ruchów. Komplet termoaktywny z wytrzymałej dzianiny o dwuwarstwowej strukturze zadba o skuteczne odprowadzanie wilgoci i potu na zewnątrz, a także pomoże utrzymać odpowiednią ciepłotę ciała.

Składająca się z dwóch warstw odzież termoaktywna z jednej strony odprowadza wilgoć, pozostawiając suchą skórę, a z drugiej dba o prawidłową izolację ciepła bez efektu przegrzania ciała czy wyziębienia. Obecność specjalnych stref o wysokim stopniu cyrkulacji powietrza zapewnia szybki przepływ powietrza w najbardziej potliwych obszarach. Wytrzymały i elastyczny komplet bielizny termoaktywnej sprawi, że będziesz czuła się komfortowo, zarówno w trakcie biegania, jak i zimowych szaleństw na stoku narciarskim czy górskiej wyprawie.

Lekki i wygodny zestaw dla zapalonej sportsmenki, która w okresie jesienno-zimowym chce utrzymać wysoką formę i czuć się w ubraniu, jak w drugiej skórze. Model o dwuwarstwowej strukturze gwarantuje wysoką oddychalność, a zarazem świetnie chroni przed utratą ciepła. Zestaw termoaktywny wyprodukowany z najwyższej jakości włókien włoskich posiada płaskie szwy zapobiegające bolesnym otarciom, a dodatek elastanu zapewnia idealne dopasowanie do sylwetki.

Zaletą tego kompletu bielizny termoaktywnej jest nie tylko obecność włókien Dryarn, ale również jonów srebra. To nadaje mu właściwości antyzapachowe, bakteriostatyczne i antyalergiczne. Lekki i elastyczny model z płaskimi szwami, które zmniejszają ryzyko otarć, doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając pełną izolację przed zimnem, ale również utratą ciepła.

*Aby dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

https://danabol-in.com

www.farm-pump-ua.com/testoged-e.html

У нашей компании интересный блог , он рассказывает про Левитра 10 мг https://cialis-viagra.com.ua