Data publikacji:

Zumba Toning – modeluj ciało i buduj wytrzymałość

Autor: Sylwia Stwora

Jesteś zwolenniczką ćwiczeń siłowych, a zarazem lubisz latynoamerykańskie rytmy? Połącz obie pasje i wybierz się na zajęcia Zumba Toning. Innowacyjny program fitness pomoże Ci pracować nad smukłą, ładnie wyrzeźbioną sylwetką, a jednocześnie będzie dobrze się przy tym bawić.

Więcej

Zumba Toning przenosi Zumbę Fitness, czyli zajęcia w których elementy tańca i aerobiku uzupełniają ćwiczenia o charakterze wytrzymałościowym, na nieco wyższy poziom. Wszystko za sprawą stosowania specjalnych ciężarków zwanych „toning sticks”. Są one lekkie (ważą 0,7 kg), a przy każdym ruchu wydają dźwięki charakterystyczne dla marakasy – instrumentu muzycznego wyglądem przypominającego gruszkę osadzoną na drewnianym trzonku, w której pobrzękują kamyki, nasiona itp.

Ciężarki są wypełnione piaskiem. To właśnie dzięki nim Zumba Toning, oprócz intensywnego spalania tkanki tłuszczowej, przede wszystkim pozwala wzmocnić głównie mięśnie ramion. Jednak pracują również mięśnie brzucha, nóg i pośladków, przez co w efektywny sposób modelujesz całe ciało oraz dbasz o lepszą jędrność skóry, co sprzyja walce z cellulitem. Systematyczny trening poprawi Twoją kondycję i koordynację ruchową oraz usprawni pracę układu krążenia.

Zajęcia Zumba Toning mają postać prostej choreografii, która łączy w sobie ćwiczenia aerobowe z dynamicznymi sekwencjami oporowymi. Dużą uwagę zwraca się na precyzję ruchów, dlatego mimo, że trening odbywa się w rytm żywiołowej, latynoamerykańskiej muzyki, która świetnie motywuje, wprawia w radosny nastrój i pozwala się odstresować, ruchy wykonywane są powoli. Dzięki temu skupiasz się na prawidłowej technice, a przez to efektywniej modelujesz sylwetkę.

сиалис страна производитель

http://best-mining.com.ua